Агентство широкоформатной печати "Техма" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Агентство широкоформатной печати "Техма", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Агентство широкоформатной печати "Техма", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Агентство широкоформатной печати "Техма"
Пошук:


Послуги
Агентство широкоформатной печати "Техма"Техма - рекламное агентство в Киеве. Компания предлагает услуги широкоформатной печати и другие виды рекламной продукции. Наша фирма может выполнить печать любых видов и на разных плоскостях. Также у нас есть обширный выбор предложений по наружной рекламе. Помимо этого, возможны предложения по брендированию.

Телефон:
(067) 654-2610

Адрес:
ул. Пироговский путь, 154
Сайт:
www.tehma.com.ua/kiev/

E-mail:
odessapechat@i.ua


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Агентство широкоформатной печати "Техма" на карті Києва


Агентство широкоформатной печати "Техма" на карті Києва


Коментарі користувачів: Агентство широкоформатной печати "Техма"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Агентство широкоформатной печати "Техма", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати агентство широкоформатной печати, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Техма, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.