Студия pole dance "Banana" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Студия pole dance "Banana", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия pole dance "Banana", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Студия pole dance "Banana"
Пошук:


Спорт

Студия pole dance "Banana"Свои двери для Вас открывает солнечная и уютная студия "Banana!". Мы представляем Вашему вниманию танцевальные направления: pole dance, pole sport, pole art, pole exotic, pole erotic, а также стрейчинг и функциональный тренинг.

Вашим обучением будет заниматься команда тренеров, влюбленных в своё дело, готовых осуществить любые Ваши танцевальные мечты. Каждая минута, проведенная в зале , направлена на достижение результата и получение удовольствия от тренировки. Наш персонал поможет расслабиться и окунуться в мир танца и спорта.

Телефон:
(073) 158-8144

Адрес:
ул. Межигорская, 87а
Сайт:
www.bananapole.dance

E-mail:
bananapolestudio@gmail.com


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Школи танців

Клуб Танцевального Спорта "Лион"

Клуб, входящий в состав Национальной Всеукраинской Федерации Танцевального Спорта (member of World D...
Академия искусств "INSE"

Команда Академии искусств INSE использует лучшие программы, отточенные 9 годами опыта. Для нас важен...
Школа латиноамериканских танцев "РУЭДА"

Сальса ("Касино") - танец, который сейчас очень популярен....
Первая профессиональная cтудия танца на пилоне "Freelady"

Студия танцев Freelady – основоположник пилонных направлений в Киеве, организатор мероприятий, и пер...
Додати компанію

Студия pole dance "Banana" на карті Києва

Коментарі користувачів: Студия pole dance "Banana"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия pole dance "Banana", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия pole dance, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Banana, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.