Ремонтная служба "Швидко сервіс" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Ремонтная служба "Швидко сервіс", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Ремонтная служба "Швидко сервіс", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтная служба "Швидко сервіс"
Пошук:


Ремонт

Ремонтная служба "Швидко сервіс"Предоставляем квалифицированные услуги
- Сантехника,
- Электричество,
- Столяра,
- Грузчика,
- Мастера по ремонту бытовой техники,
- Прочистка канализации.

Установка и ремонт:
- Стиральных и посудомоечных машин;
- Газовых колонок, котлов, конверторов.
- Смесителей, унитазов, ванн;
- Душевых кабин, гидроокисей;
- Бойлеров, систем отопления.

Осуществляем ремонт:
- Квартиры, офиса, дома;
- Кафе, баров, ресторанов;
- Парикмахерских, магазинов;
- Ванны, туалета, кухни;
- Замков, дверей, окон;
- Бытовой техники.

Телефон:
(098) 896-5454

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.shvydkoservice.com

E-mail:
info@shvydkoservice.com


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Ремонтная служба "Швидко сервіс"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтная служба "Швидко сервіс", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтная служба, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Швидко сервіс, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.