Компания "Singleprint" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Компания "Singleprint", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Singleprint", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Компания "Singleprint"
Пошук:


Послуги
Компания "Singleprint"Для нанесения изображения на готовую продукцию мы используем:
- Прямую цифровую печать. Цифровая печать – обеспечивает фотографическое качество нанесенного изображения.
- Шелкотрафаретную печать. Шелкотрафаретная печать – краска проникает на материал через специальную трафаретную форму, используется для печати надписей, а также монохромных и растровых изображений
- Термотрансфер. Термотрансфер – изображение печатается на пленке и зеркально переносится на продукт с помощью термопресса.
- Флекс и флок. Флекс и флок – специальные пленки для переноса на ткань, используются для нанесения векторных изображений.
- Вышивка
- Сублимация

Цена зависит от способа нанесения, тиража, размера изображения, количества цветов, вида ткани, на которую наносится изображение, времени на исполнение заказа.

Телефон:
(044) 394-5085, (067) 604-1341, (050) 397-6333

Адрес:
ул. Туровская, 4
Сайт:
www.singleprint.com.ua

E-mail:
info@singleprint.com.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Поліграфія
Ательє

Додати компанію

Компания "Singleprint" на карті Києва


Компания "Singleprint" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Singleprint"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Singleprint", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Singleprint, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.