Компания "Весь дом" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "Весь дом", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "Весь дом", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Весь дом"
Пошук:


Ремонт

Компания "Весь дом"Вы ищете качество? Мы гарантируем профессиональный подход, отличную работу и доступную цену для Всех!

- окна (ремонт, регулировка),
- балконы "под ключ",
- входные бронедвери,
- межкомнатные двери,
- мебель под заказ,
- фасадное утепление.

Система знижок:
Комплексным заказчикам скидки до 40%. Рассрочка.


Телефон:
(044) 337-8719

Адрес:
ул. Вышгородская, 12, оф.102
E-mail:
vesdom4@gmail.com


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Весь дом" на карті Києва

Коментарі користувачів: Компания "Весь дом"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Весь дом", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Весь дом, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.