Копир-центр "Украина" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Копир-центр "Украина", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Копир-центр "Украина", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Копир-центр "Украина"
Пошук:


Послуги

Копир-центр "Украина"Копир-центр "Украина" предлагает услуги оперативной полиграфии, офсетной печати, широкоформатной печати и сувенирной продукции.

У нас Вы сможете быстро и качественно изготовить любую рекламную продукцию.

Визитки за 30 минут, печать на холсте с подрамником в течении пары часов, наклейки любой формы, флаера, буклеты, после печатная обработка, плоттерная порезка всех видов пленки, цифровая печать А3+, сканирование и печать А1 и А0 и многое другое.

Будем рады сотрудничеству.

Система знижок:
Специальные цены для РА.


Телефон:
(044) 428-7708, (068) 487-2168, (095) 572-8839

Адрес:
ул. Туровская, 29
Сайт:
www.copir.in.ua

E-mail:
copir@mail.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Копир-центр "Украина" на карті Києва


Копир-центр "Украина" на карті Києва


Коментарі користувачів: Копир-центр "Украина"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Копир-центр "Украина", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати копир-центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Украина, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.