МРТ-центр "Smart-диагностика" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: лікарні та клініки Києва

Якщо вас цікавить МРТ-центр "Smart-диагностика", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки лікарні та клініки. А якщо вам є що сказати про МРТ-центр "Smart-диагностика", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати лікарні та клініки до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Лікарні та клініки в Києві » МРТ-центр "Smart-диагностика"
Пошук:


Медицина
МРТ-центр "Smart-диагностика"Диагностический центр "Smart-диагностика" предоставляет услуги магнитно резонансной томографии (МРТ), используя только современную технику дающую точнейшие результаты позволяющие специалистам поставить четкий диагноз.

Проводятся обследования как определенных органов тела (МРТ головного мозга, МРТ позвоночника, МР-ангиография, МРТ суставов, МРТ брюшной полости, МРТ малого таза, МРТ шеи) так и комплексные.

Телефон:
(044) 383-8877, 430-7733, (098) 678-8787, (063) 574-8787

Адрес:
ул. Вышгородская, 69
Сайт:
www.smart-mrt.com

E-mail:
smart.mrt.digital@gmail.com


Рубрики:
Лікарні та клініки

Клиника "Гиппократ"

Комплексный подход к лечению и новейшее оборудование позволяют максимально точно и быстро поставить ...
Медицинский центр "Европейской Ортопедии"

Медицинский центр "Европейской Ортопедии" специализируется на консультировании, диагностике, лечении...
Гинекологический кабинет "Светлана"

Каждая женщина должна посещать гинеколога не менее одного раза в год даже при отсутствии жалоб – сов...
"MDclinic" - Клиника "Медицинская Династия"

Клиника "Медицинская Династия" была основана в 2010 году. Несмотря на то, что прошло не так много вр...
Додати компанію

МРТ-центр "Smart-диагностика" на карті Києва


МРТ-центр "Smart-диагностика" на карті Києва


Коментарі користувачів: МРТ-центр "Smart-диагностика"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію МРТ-центр "Smart-диагностика", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати мрт-центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Smart-диагностика, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.