Типография "АК-Груп" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Типография "АК-Груп", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография "АК-Груп", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография "АК-Груп"
Пошук:


Послуги

Типография "АК-Груп"Полиграфия в Киеве от типографии "AK-Group" оперативно, качественно, недорого! Печать визиток, флаеров, листовок, плакатов, наклеек, авторефератов и другой полиграфической продукции.Тиражирование на ризографе. Плоттерная порезка.

Телефон:
(044) 234-8192, (098) 625-5576, (093) 625-5576, (066) 185-6699

Адрес:
ул. Пушкинская, 45/2
Сайт:
www.akgroup.com.ua

E-mail:
info@akgroup.com.ua


Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография "АК-Груп" на карті Києва

Коментарі користувачів: Типография "АК-Груп"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография "АК-Груп", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії АК-Груп, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.