Центр практической психологии "Самопознание" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: психологічна допомога Києва

Якщо вас цікавить Центр практической психологии "Самопознание", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки психологічна допомога. А якщо вам є що сказати про Центр практической психологии "Самопознание", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати психологічна допомога до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Психологічна допомога в Києві » Центр практической психологии "Самопознание"
Пошук:


Медицина
Центр практической психологии "Самопознание"Психолог, психотерапевт - Сафронова Ирина Сергеевна

Как специалист в области психологии и психотерапии, я буду вести с Вами беседу так, чтобы Вы наиболее полно разобрались в своем запросе. Подберу современные психотехнологии под вашу задачу, которые максимально быстро и эффективно приведут Вас к Желаемому Результату. А так же, мы с вами активизируем ресурсы, жизненную энергию, настроим психику для того, чтобы прийти к Успеху, Любви, Здоровью и Счастью. Вы начнете делать нужные действия для достижения вашей Значимой Цели.

Вы можете записаться на личную консультацию или получить онлайн консультацию по Skype. Для вашего комфорта создана безопасная, непринужденная и доверительная атмосфера, вся информация, полученная на консультации, является конфиденциальной.

Психологическая помощь:
- Для взрослых индивидуальная, парная и семейная (консультация, диагностика, коррекция и психотерапия).
- Для детей (консультация, диагностика, коррекция и психотерапия).
- Психологическая группа для Взрослых (важные знания в области психологии, улучшение качества жизни, снятие стресса, проработка проблемных ситуаций, оздоровление).
- Тренинги и семинары на психологическую тематику.
- Онлайн консультирование (по скайпу).

Телефон:
(095) 602-8687

Адрес:
ул. О. Бальзака, 22
Сайт:
www.samopoznanie.com.ua


Рубрики:
Психологічна допомога

Центр психологической коррекции и развития для детей с аутизмом "Моя дитина"

Задачей центра является предоставление комплексной коррекционно-педагогической помощи ребенку. За...
Додати компаніюЦентр практической психологии "Самопознание" на карті Києва


Центр практической психологии "Самопознание" на карті Києва


Коментарі користувачів: Центр практической психологии "Самопознание"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Центр практической психологии "Самопознание", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати центр практической психологии, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Самопознание, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.