Издательство "Диа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Издательство "Диа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Издательство "Диа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Издательство "Диа"
Пошук:


Послуги





Издательство "Диа"



Издательство "Диа" предлагает:
- изготовление книг в твердом и мягком переплете от 50 экз.,
- печать: журналов, брошюр, буклетов, листовок, флаеров, календарей, ресторанных меню и пр.

Используем офсетную, цифровую печать и тиражирование на ризографе. Присваиваем ISBN, осуществляем дизайн и верстку любой сложности, разрабатываем фирменный стиль и логотипы.

Наличие собственной типографии позволяет недорого изготавливать качественную продукцию. Имеем двадцатилетний опыт работы с отечественными и зарубежными заказчиками, дорожим репутацией и всегда находим нестандартные решения.

Телефон:
(044) 257-1615, (098) 407-0077

Адрес:
г. Киев
E-mail:
dia_1997@ukr.net


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію






Коментарі користувачів: Издательство "Диа"



Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Издательство "Диа", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати издательство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Диа, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.



Додати коментар ↑ на початок








  





2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.