Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP) - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP), перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP), напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP)
Пошук:


Працевлаштування

Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP)Услуги для работодателей по поиску и подбору персонала

Наша команда специализируется на поиске и подборе специалистов и управленцев среднего и высшего звена во всех сферах бизнеса. Уверены, что предложенные нами условия подбора персонала будут приемлемыми для вашей компании, а наше сотрудничество взаимовыгодным.
 
Гарантии
Мы предоставляем одну бесплатную гарантийную замену на трудоустроенного кандидата, в том случае, если специалист не прошел испытательный срок или сам покинул вашу компанию в течение 3-х месяцев (специалисты среднего звена), 6-и месяцев (специалисты высшего звена).

Консалтинговый центр Еф.Еф.Пи. гарантирует отсутствие обращений нашими сотрудниками с предложениями о смене работы вашим сотрудникам, трудоустроенным компанией Консалтинговый центр Еф.Еф.Пи., в течение всего срока найма данных сотрудников. Исключение составляют случаи, когда сотрудник оповещает вас о своем намерении начать поиски новой работы.

При этом рекрутер компании Консалтинговый центр Еф.Еф.Пи. обязан лично проверить данную информацию у непосредственного руководителя специалиста, обратился в агентство или директора (менеджера) по персоналу вашей компании.
 
Конфиденциальность
Любая информация (уровень зарплаты, организационная структура и др.), Полученная нами в ходе работы по подбору персонала для вашей компании, считается конфиденциальной и не подлежит разглашению.

Телефон:
(044) 232-5869

Адрес:
пр-т Освободителей, 1
Сайт:
www.ffpersonnel.com.ua

E-mail:
ffp@ffpersonnel.com.ua


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP) на карті Києва


Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP) на карті Києва


Коментарі користувачів: Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP)Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Консалтинговий центр "Еф.Еф.Пи." (FFP), змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати консалтинговий центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Еф.Еф.Пи. (FFP), які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.