Компания "Irseni" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "Irseni", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "Irseni", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Irseni"
Пошук:


Ремонт

Компания "Irseni"Компания "Irseni" специализируется на ремонте квартир, домов и офисов под ключ. Дизайн интерьеров.

Делаем как бюджетные варианты, так и работы по проектам.
- Выезд специалиста на замер и консультацию бесплатно.
- Мастера с опытом работы в ремонте и отделке.
- Сотрудничаем с поставщиками стройматериалов. Мы подберем качественные и оптимальные для вас материалы и доставим прямо к вашему дому.

Телефон:
(044) 232-2478, (067) 827-3488

Адрес:
ул. Жмеринская, 11/1, офис 35
Сайт:
www.irseni.com

E-mail:
irseni84@gmail.com


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Irseni" на карті Києва

Коментарі користувачів: Компания "Irseni"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Irseni", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Irseni, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.