ООО "ЭТО Пак" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить ООО "ЭТО Пак", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про ООО "ЭТО Пак", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » ООО "ЭТО Пак"
Пошук:


Послуги

ООО "ЭТО Пак"Наша компания готова предложить и изготовить для Вас, упаковку из полиэтилена или полипропилена любой конфигурации и сложности.

- Пакеты с вырубной ручкой, пакеты майка, пакеты п/э фасовки, пакеты п/п с клапаном и клейкой лентой.
- Пакеты п/п с еврослотом (подвесом).
- Скотч с логотипом.

Полиэтиленовая продукция - это упаковка, которая может служить для Вас "пассивной рекламой", это очень удобный и мобильный вид рекламы продукта или торговой марки.

Телефон:
(068) 350-3507, (068) 350-3503, (068) 350-3509

Адрес:
пр-т Воздухофлотский, 72
Сайт:
www.maxipack.com.ua

E-mail:
maxipack1@ukr.net


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

ООО "ЭТО Пак" на карті Києва


ООО "ЭТО Пак" на карті Києва


Коментарі користувачів: ООО "ЭТО Пак"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ООО "ЭТО Пак", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ЭТО Пак, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.