Образовательный центр "Smart Fitness Academy" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: курси професій, підвищення кваліфікації Києва на Васильковской

Якщо вас цікавить Образовательный центр "Smart Fitness Academy", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки курси професій, підвищення кваліфікації або географічно спростити відбір (наприклад: курси професій, підвищення кваліфікації, м. ). А якщо вам є що сказати про Образовательный центр "Smart Fitness Academy", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати курси професій, підвищення кваліфікації до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Курси професій, підвищення кваліфікації в Києві » Образовательный центр "Smart Fitness Academy"
Пошук:


Навчання

Образовательный центр "Smart Fitness Academy"Обучающий центр Smart Fitness Academy Светланы Бирючинской (SFA). Мы помогаем приобрести новую востребованную профессию,повышать квалификацию и строить успешную карьеру! Мы проводим обучающие семинары и тренинги для фитнес тренеров,менеджеров фитнес клубов и др.

Обучаем: фитнес тренеров всех направлений-групповых программ, функциональных тренировок, тренажерного зала, персонального тренинга, пилатесу, танцевальных направлений, стретчингу, управляющих, руководителей высшего и среднего звена, менеджеров по продажам, сервис менеджеров, и др).

Телефон:
(050) 504-8311

Адрес:
ул. Казацкая, 120/4
Сайт:
www.academy.smartfitness.com.ua

E-mail:
sfacademy.ua@gmail.com


Метро поблизу:
Васильковская

Рубрики:
Курси професій, підвищення кваліфікації

Учебно-развивающий центр "К.У.Л"

1. Языковая школа для деток от 3,5 Учебно-развивающий центр "К.У.Л" приглашает деток от 3,5 лет,...
Учебный центр "Professional"

Учебный центр "Professional" приглашает на курсы желающих освоить новые профессии в сфере красоты....
Детская ITшкола блогеров выходного дня в сказочном замке "Magic Place"

Курс "Детская ITшкола блогеров" выходного дня в сказочном замке "Magic Place" – верный шаг на пути к...
IT школа "GoMother"

Ваш ребенок проводит много бесполезного времени перед компьютером? Может играет в Minecraft (майнкра...
Додати компанію

Образовательный центр "Smart Fitness Academy" на карті Києва


Образовательный центр "Smart Fitness Academy" на карті Києва


Коментарі користувачів: Образовательный центр "Smart Fitness Academy"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Образовательный центр "Smart Fitness Academy", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати образовательный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Smart Fitness Academy, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.