Реставрация ванн "J-Vanna" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Реставрация ванн "J-Vanna", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Реставрация ванн "J-Vanna", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Реставрация ванн "J-Vanna"
Пошук:


Ремонт
Реставрация ванн "J-Vanna"J-Vanna реставрация ванн методом: жидкий наливной акрил, эмалировка, наливная ванна. В компании J-vanna вы можете без проблем заказать ремонт ванной комнаты и квартир под ключ - это стоит недорого.

Телефон:
(067) 184-4939

Адрес:
ул. Крещатик, 20
Сайт:
www.j-vanna.com

E-mail:
profi.vann@yandex.ru


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Реставрация ванн "J-Vanna" на карті Києва


Реставрация ванн "J-Vanna" на карті Києва


Коментарі користувачів: Реставрация ванн "J-Vanna"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Реставрация ванн "J-Vanna", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати реставрация ванн, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії J-Vanna, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.