Сварочные работы - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Сварочные работы, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Сварочные работы, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Сварочные работы
Пошук:


Ремонт

Сварочные работыПредоставляем сварочные услуги любой сложности. Занимаемся любыми работами, начиная от самых маленьких:Приварить петлю, уши на дверь, ворота, серьгу на прицеп, отвод, резьбу на водопроводную трубу, заканчивая сложными большими работами:Откатные и распашные ворота, заборы, лестницы в гаражи и дома в обычном и hi-tech стиле, бытовки, модульные конструкции, двери с любым колличеством стали и т.д.

Телефон:
(097) 565-5465

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.welds.in.ua

E-mail:
troyan2244@mail.ru


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Сварочные работыЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сварочные работы, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги сварщика, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Сварочные работы, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.