Визажист-бровист Лика - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: салони краси Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Визажист-бровист Лика, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки салони краси або географічно спростити відбір (наприклад: салони краси, м. ). А якщо вам є що сказати про Визажист-бровист Лика, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати салони краси до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Салони краси в Києві » Визажист-бровист Лика
Пошук:


Краса
Визажист-бровист ЛикаПредоставляю услуги по коррекции и окрашиванию бровей, ламинирование ресниц. Профессиональный броу-мастер с опытом работы от 3-лет. В своей работе использую только профессиональные краску и хну для бровей и ресниц, антисептики.

Брови наше всё! Хотите красивые ухоженные брови широкие модные или наоборот утонченные, а может вы хотите их отрастить но не знаете как тогда звоните!

Индивидуальный подход!)

Телефон:
(096) 263-8945

Адрес:
ул. Щекавицкая, 30/39
E-mail:
angelikam92@ukr.net


Метро поблизу:
Контрактовая площадь
Тараса Шевченко

Рубрики:
Салони краси

Салон красоты "Rachel"

Человеку бывает довольно трудно выбрать "свой" салон красоты. В связи с этим позвольте дать вам сове...
Cтудия красоты "Твоя территория"

Студия красоты "Твоя территория" предлагает эстетический отдых с максимальной пользой для души и тел...
Студия красоты "Incanto"

Студия красоты "Incanto" стремится идти в ногу со временем, поэтому мы используем самые современные ...
Салон-парикмахерская "Чарівниця"

Наш салон предлагает широкий спектр парикмахерских услуг и ногтевого сервиса. У нас работают толь...
Додати компанію

Визажист-бровист Лика на карті Києва


Визажист-бровист Лика на карті Києва


Коментарі користувачів: Визажист-бровист ЛикаЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Визажист-бровист Лика, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Визажист-бровист, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Лика, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.