Строительная компания - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Строительная компания, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Строительная компания, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания
Пошук:


Ремонт

Строительная компанияМы строительная компания, которая уже как больше 12 лет специализируется на выполнении строительных работ: стяжка пола и штукатурка стен Киев и Киевская область, а так же отделкой внутри помещения. Именно применение немецкой техники и использованию высококачественных материалов получаем успех в своем деле. Киев и Киевская область знают нас в каждом районе, мы работаем благодаря заработанной репутации!


Телефон:
(093) 637-3200, (096) 567-6121

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.styazhka-shtukaturka.kiev.ua


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Строительная компанияЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Стяжка и штукатурка, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.