Школа IT технологий "MobiOS" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: курси професій, підвищення кваліфікації Києва на Крещатике

Якщо вас цікавить Школа IT технологий "MobiOS", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки курси професій, підвищення кваліфікації або географічно спростити відбір (наприклад: курси професій, підвищення кваліфікації, м. ). А якщо вам є що сказати про Школа IT технологий "MobiOS", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати курси професій, підвищення кваліфікації до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Курси професій, підвищення кваліфікації в Києві » Школа IT технологий "MobiOS"
Пошук:


Навчання
Школа IT технологий "MobiOS"У каждого из нас есть мечта и только она зажигает ту искру, которую трудно потушить. 10 лет назад мы также мечтали о собственной студии и о крупных крупных проектах. О работе с гигантскими компаниями и начали воплощать её. Наш штат рос, рос он быстро, крупные проекты не заставляли себя ждать и на этапе расширения штата мы столкнулись с проблемой нехватки специалистов в сфере IT. Было очень много людей позиционирующих себя специалистами но таковыми не являлись. На данный момент рынок IT состоит из 13% специалистов и 87% мнимых специалистов.

6 лет опыта, 247 завершенных проектов разной сложности, штат до 20 ведущих специалистов помог сформировать нашу собственную методику обучения студентов. Мы выжали всё самое необходимое для работы в современной студии и упаковали в курсы обучения. На данный момент у нас 6 направлений курсов:

1) UX/UI, web-дизайн - mobile design
2) Motion-design
3) Front-end разработка +jQuery + CMS
4) Дизайн интерьера жилых помещений
5) Back-end разработчик (PHP + MySQL)

Школа MobiOS работает 4 года и за это время успела провести 2400 часов занятий, получить 580 завершенных проектов студентов и выпустить до 640 студентов.
9 сентября стартует следующий поток обучения. Мы приготовили для Вас много интересного и незабываемого. Вы разработаете собственные проекты под руководством ведущих специалистов студии и создадите свое первое портфолио для презентации работодателю либо заказчику.

Система знижок:
при оплате всего курса скидка 10%


Телефон:
(095) 097-7891, (063) 712-2713

Адрес:
ул. М. Грушевского, 10
Сайт:
www.mobios.kiev.ua

E-mail:
msstudiopr@gmail.com


Метро поблизу:
Крещатик
Майдан Незалежности
Арсенальная

Рубрики:
Курси професій, підвищення кваліфікації

Учебный центр "Курсор"

Учебный Центр Курсор - для тех, кто хочет получить максимальное количество знаний в кратчайшие сроки...
Школа массажа Евгении Радионовой

Международная Школа массажа Евгении Радионовой (INMASTER) приглашает Вас повысить уровень профессион...
Учебный центр информационных технологий "QA Start Up"

QA Start Up – учебный центр информационных технологий, в котором теоретические знания подкрепляются ...
Образовательный центр "Основы"

22 года назад мы начали свою деятельность как курсы английского языка и рассчитывали только на школь...
Додати компанію

Школа IT технологий "MobiOS" на карті Києва


Школа IT технологий "MobiOS" на карті Києва


Коментарі користувачів: Школа IT технологий "MobiOS"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Школа IT технологий "MobiOS", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати школа IT технологий, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії MobiOS, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.