Барбершоп "M15" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: перукарні Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Барбершоп "M15", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки перукарні або географічно спростити відбір (наприклад: перукарні, м. ). А якщо вам є що сказати про Барбершоп "M15", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати перукарні до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Перукарні в Києві » Барбершоп "M15"
Пошук:


Краса

Барбершоп "M15"Первые "мужские цирюльни" появились в Америке, потом в Англии. Они все больше начали пользоваться популярностью среди мужчин, а вместе с этим и обрастать своими традициями. Со временем, такие мужские парикмахерские стали называть "барбершопами". Барбершоп М15 ­­­– это не просто очередная мужская парикмахерская в Киеве.

В интерьере помещения присутствуют оттенки классического стиля. Удобные барберские кресла, новейший арсенал инструментов и косметики –­ все это находится в барбершопе М15 в самом центре Киева. У нас Вы сможете не только постричься или побриться, но и расслабиться, выпив стаканчик вискаря или вкусного кофе за разговором с барбером.

Вход только для мужчин!

Телефон:
(098) 761-6161

Адрес:
ул. Михайловская, 15
Сайт:
www.m15.ua

E-mail:
m15barbershop@gmail.com


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Перукарні

Cтудия красоты "Твоя территория"

Студия красоты "Твоя территория" предлагает эстетический отдых с максимальной пользой для души и тел...
Салон красоты "Линда"

Салон Линда всегда для Вас! Каждый найдет у нас свою услугу! Наш приоритет - гарантированное каче...
Салон красоты "Панночка"

С давних времен женщины всего мира стремятся придать своим рукам, коже и волосам ухоженный вид. Н...
Салон красоты "Нинель"

Салон красоты "Нинель"- это современнейший центр красоты и здоровья, оснащенный высокотехнологичным ...
Додати компанію

Барбершоп "M15" на карті Києва


Барбершоп "M15" на карті Києва


Коментарі користувачів: Барбершоп "M15"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Барбершоп "M15", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати барбершоп, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії M15, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.