Оптика "Оптика Очі" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: оптика, окуляри Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Оптика "Оптика Очі", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки оптика, окуляри або географічно спростити відбір (наприклад: оптика, окуляри, м. ). А якщо вам є що сказати про Оптика "Оптика Очі", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати оптика, окуляри до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Оптика, окуляри в Києві » Оптика "Оптика Очі"
Пошук:


Медицина

Оптика "Оптика Очі"Очки – величайшее изобретение человечества, благодаря которому удается не только уберечь свои глаза от ультрафиолета и других неблагоприятных атмосферных явлений, но и скорректировать близорукость или дальнозоркость, защитить свои глаза от пагубного влияния экрана телевизора или компьютера.

Интернет магазин очков "Оптика Очі" способен удовлетворить требования и желания каждого человека! Здесь Вы сможете подобрать наиболее подходящий для Вас вариант очков, которые не просто подчеркнут Вашу индивидуальность, но и станут надежной защитой от неблагоприятного воздействия окружающей среды.

Телефон:
(068) 777-1737

Адрес:
ул. Мельникова, 16а
Сайт:
www.optics-ochi.com

E-mail:
ochioptics@gmail.com


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Оптика, окуляри

Додати компанію

Оптика "Оптика Очі" на карті Києва

Коментарі користувачів: Оптика "Оптика Очі"Відгук залишив: Optic_I
02 листопада 2017 17:58 #

Оформлял заказ через интернет-магазин на оправы для очков Ray-Ban по акции: https://optics-ochi.com/ru/6-opravy
Качество хорошее.
Был в салоне на Лукьяновке. Удобно.

  • +3

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.