Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячий розвиток Києва на Нивках

Якщо вас цікавить Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Дітям в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячий розвиток або географічно спростити відбір (наприклад: дитячий розвиток, м. ). А якщо вам є що сказати про Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячий розвиток до душі.

УКР РУС

Курси Англійської мови
Головна » Дітям » Дитячий розвиток в Києві » Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках
Пошук:


Дітям

Центр раннего развития детей "Розумашка" на НивкахМи пропонуємо:

Розумашкам від 2 до 3 р. курс "Росту, розвиваюсь, пізнаю". Ранній розвиток.
Заняття базуються на методиці Монтессорі: розвиток сенсорних здібностей, дрібної моторики руки, формування елементарних математичних уявлень, уваги, уяви, пам’яті.Обов’язкові вправи з логоритміки створять підґрунтя для швидшого оволодіння малюком мовленнєвими навичками.

Розумашкам від 3 до 4р. Курс "Інтелектика".
Заняття включають в себе певним чином підібрані завдання, що забезпечать максимальний результат навчання. Малюк навчиться читати, виконувати прості арифметичні дії. Ігри на розвиток дрібної моторики забезпечать підготовку кисті руки до письма. Завдання на розвиток довільної уваги, слухової та зорової пам’яті, мислення, творчої уяви створять основу для розвитку гармонійної особистості. Блок логопедичних завдань і вправ розширить словниковий запас дитини, сформує вміння правильно будувати висловлювання.

Розумашкам від 4 до 7 р. "Дошколярик".
Підготовка до школи: математика, читання, складна логіка, граматика, розвиток мовлення, розвиток вміння розв’язувати творчі задачі, що розвивають креативне мислення, формують вміння генерувати оригінальні ідеї; розвиток дрібної моторики руки,розвиток фонематичного слуху, ознайомлення з оточуючим. Блок логопедичних завдань на формування правильної вимови та навичок грамотного мовлення.

Корекційні заняття для дітей з РАС та РДА.
Індивідуальні заняття для дітей з особливими потребами веде дефектолог-психолог. Його мета- розвиток когнітивної сфери дитини (уваги, пам’яті, уяви, творчих здібностей і т.д.) ,формування навичок комунікації. Окрема у вага приділяється розвитку мовлення вихованців: збільшення словникового запасу, вмінню правильно будувати висловлювання і т.д. Підготовка до вступу в загальноосвітню школу у супроводі т’ютора чи самостійно.

Додаткові заняття:
 • Ритміка (від 2,5 до 6 р.)
 • Англійська для всіх (від 3 до 7 р.)
 • Репетитори для школярів
 • Дефектолог
 • Логопед
 • Психолог
 • Студія творчості від 3 до 7 р. (образотворче мистецтво, аплікація, орігамі, ліплення із глини та тіста, квілінг, декупаж та багато цікавого, що можуть зробити умілі ручки)
А також:
 • Міні-сад (групи неповного дня). Де наші вихованці мають 3 заняття щодня. Це такі предмети як логіка, творчість, ритміка, англійська, підготовка до школи. Заняття включаються в розпорядок дня в залежності від віку малюка, розкладу занять та враховуючи побажання батьків.
 • Для молодших школярів програма "Моя фішка" (бісероплетіння, плетіння фенічок, аплікація, орігамі, квілінг, декупаж, виготовлення прикрас, брелоків та ще багато цікавого).
 • Організація та проведення дитячих свят (Дні народження, тематичні вечірки, свята тощо).
 • Ляльковий театр на вихідні.
Телефонуйте і приїжджайте - будемо раді чути і бачити Вас!


Телефон:
(093) 051-6080

Адреса:
ул. Кулибина, 4/2
E-mail:
minikuper1330@gmail.com


Метро поблизу:
Нивки

Рубрики:
Дитячий розвиток

Філії Розумашка (Центр раннего развития детей):

Адреса: ул. Брусиловская, 28/33, на территории религиозной организации "Ковчег"

Телефон:
(097) 364-3767

Станції метро поблизу:
Академгородок


Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках на карті Києва


Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках на карті Києва


Коментарі користувачів: Центр раннего развития детей "Розумашка" на НивкахЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Центр раннего развития детей "Розумашка" на Нивках, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати центр раннего развития детей, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Розумашка, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.