Ресторан "Schnitzel Haus" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Ресторан "Schnitzel Haus", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Schnitzel Haus", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Schnitzel Haus"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "Schnitzel Haus"В ресторане собран лучший ассортимент шницелей. Узнать с улицы "Schnitzel Haus" можно по деревянной пристройке из темного дерева. В двух больших залах деревянные лавки вдоль стен, тяжелые темные столы и маленькие круглые стульчики. Стены до половины высоты оббиты деревом. Выше они оформлены камнем. Кроме вкусной кухни вас приятно удивит цветочное небо над головой.

Телефон:
38 (044) 289-8509

Адрес:
ул. Саксаганского, 51
Сайт:
www.schnitzel.lh.com.ua


Метро поблизу:
Олимпийская

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "Schnitzel Haus" на карті Києва


Ресторан "Schnitzel Haus" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Schnitzel Haus"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Schnitzel Haus", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Schnitzel Haus, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.