Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: психологічна допомога Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки психологічна допомога або географічно спростити відбір (наприклад: психологічна допомога, м. ). А якщо вам є що сказати про Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати психологічна допомога до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Психологічна допомога в Києві » Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня"
Пошук:


Медицина
Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня"Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня" - это психологическая группа для Женщин и про Женщин, где поднимаются и обсуждаются волнующие темы, проживаются и исцеляются травмы и обиды, где женщины находят понимание и поддержку.

Мы говорим о женственности и ее развитии, о ролях, которые мы надеваем и играем в жизни, о сексуальности и привлекательности, об отношениях с мужчинами и с детьми, с родственниками и подругами, о семье, о том, нужно ли сохранять и цепляться за изжившие себя отношения, о карьере и самореализации по-женски.

Наши встречи проходят дважды в месяц по четвергам в вечернее время.

Телефон:
(067) 131-8201, (093) 514-1291

Адрес:
ул. А. Ахматовой, 33

Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Психологічна допомога

Центр психологической коррекции и развития для детей с аутизмом "Моя дитина"

Задачей центра является предоставление комплексной коррекционно-педагогической помощи ребенку. За...
Додати компаніюЖенский клуб "Женщина. Мир внутри меня" на карті Києва


Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня" на карті Києва


Коментарі користувачів: Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Женский клуб "Женщина. Мир внутри меня", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати женский клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Женщина. Мир внутри меня, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.