Компания "Pragnis" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші магазини Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Компания "Pragnis", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші магазини або географічно спростити відбір (наприклад: Інші магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Pragnis", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Інші магазини в Києві » Компания "Pragnis"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості

Компания "Pragnis"Вы желаете устроить для своей второй половинки романтический ужин? Интернет-магазин свечей - Pragnis предлагает лучшие ароматические изделия для создания романтической атмосферы. Оформить заказ очень легко, ведь достаточно сделать несколько кликов на сайте компании. Специалисты найдут индивидуальный подход к каждому клиенту, благодаря чему все основные пожелания людей будут удовлетворены. Доставка свечей по всей Украине даст вам возможность сэкономить ценное время.

Телефон:
(044) 425-7707, (067) 467-3834, (067) 467-3830

Адрес:
ул. Кирилловская (Фрунзе), 86
Сайт:
www.pragnis.com

E-mail:
pragnis.com@gmail.com


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Інші магазини

Додати компанію

Компания "Pragnis" на карті Києва

Коментарі користувачів: Компания "Pragnis"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Pragnis", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Cвечи и парафин от производителя, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Pragnis, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.