ТОВ "ДрукСервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить ТОВ "ДрукСервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про ТОВ "ДрукСервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » ТОВ "ДрукСервис"
Пошук:


Послуги

ТОВ "ДрукСервис"Качественные услуги полиграфии, широкоформатной печати, цифровой печати, шелкографии, офсетной полиграфии от компании ДрукСервис в Киеве. Все, что можно напечатать на бумаге и картоне, можно заказать у нас. Визитки, буклеты, листовки, каталоги, плакаты, ежедневники, папки, открытки, пригласительные, блокноты, календари мы печатаем качественно, в срок и по доступной цене. Все, что можно напечатать на бумаге и картоне, можно заказать у нас.

Телефон:
(044) 494-1554

Адрес:
ул. Е. Сверстюка, 21, офис 402
Сайт:
www.drukservice.com.ua

E-mail:
drukservice@email.ua


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

ТОВ "ДрукСервис" на карті Києва


ТОВ "ДрукСервис" на карті Києва


Коментарі користувачів: ТОВ "ДрукСервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ТОВ "ДрукСервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги полиграфии, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ДрукСервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.