Компания "Стэлля" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Компания "Стэлля", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Стэлля", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Стэлля"
Пошук:


Ремонт
Компания "Стэлля"Компания "Стэлля" занимается установкой натяжных потолков и производством сопутствующих профилей уже более 15 лет. Богатый практический опыт наших специалистов и использование только качественных материалов гарантируют отличное качество выполненных работ.

Кроме того, вы можете обсудить дизайн вашего будущего потолка с нашими консультантами. Мы проводим работы и продаем материалы не только в Киеве - доставка ведется по всей территории Украины.


Телефон:
(044) 531-3003

Адрес:
ул. В. Сосюры, 5, офис 304-а
Сайт:
www.stellya.com

E-mail:
stellink@mail.ru


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Стэлля" на карті Києва


Компания "Стэлля" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Стэлля"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Стэлля", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Стэлля, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.