Рекламное производство "Артфикс" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Рекламное производство "Артфикс", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное производство "Артфикс", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное производство "Артфикс"
Пошук:


Послуги
Рекламное производство "Артфикс"Производство наружной рекламы. Свое производство. Очень гибкие цены на продукт. А самое главное у нас это качество!

Телефон:
(093) 550-9645

Адрес:
ул. Новоконстантиновская, 22/15
Сайт:
www.artfix.com.ua

E-mail:
bilykdimaa@gmail.com


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное производство "Артфикс" на карті Києва


Рекламное производство "Артфикс" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное производство "Артфикс"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное производство "Артфикс", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное производство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Артфикс, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.