Блокираторы колес "Краб" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Блокираторы колес "Краб", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Блокираторы колес "Краб", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Блокираторы колес "Краб"
Пошук:


Транспорт

Блокираторы колес "Краб"Блокиратор колес "Краб" это – универсальное устройство для временного ограничения движения автомобиля. Конструкция блокиратора колес Краб отличается высоким уровнем надежности и качества, несмотря на свою простоту, произведет устрашающий эффект, так как надежная конструкция блокиратора заставит потрудиться даже самого матерого угонщика.

Телефон:
(068) 810-9220

Адрес:
ул. О. Ольжича, 29
Сайт:
www.krab.net.ua

E-mail:
krab_block@ukr.net


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Автомагазини

Додати компанію

Блокираторы колес "Краб" на карті Києва

Коментарі користувачів: Блокираторы колес "Краб"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Блокираторы колес "Краб", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати блокираторы колес, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Краб, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.