Дороное и парковочное обородование "Инкап" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Дороное и парковочное обородование "Инкап", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Дороное и парковочное обородование "Инкап", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Дороное и парковочное обородование "Инкап"
Пошук:


Транспорт

Дороное и парковочное обородование "Инкап"Инкап - это один из лидеров на рынке дорожного оборудования, благоустройство территории, контроль доступа.

- Столбики гибкие для разделения полос движения и ограждения территории.
- Устройство принудительного снижения скорости "Лежачий полицейский" - искусственная дорожная неровность.
- Конусы дорожные гибкие и жесткие со светоотражающими полосами, фишка дорожная.

ООО Инкап обеспечивает полный комплекс услуг по обустройству дорог, парковых зон, придомовых территорий.

Телефон:
(068) 600-8664

Адрес:
ул. О. Ольжича, 29
Сайт:
www.incap.com.ua

E-mail:
zakaz@incap.com.ua


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Автомагазини

Додати компанію

Дороное и парковочное обородование "Инкап" на карті Києва

Коментарі користувачів: Дороное и парковочное обородование "Инкап"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дороное и парковочное обородование "Инкап", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дороное и парковочное обородование, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Инкап, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.