Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top"
Пошук:


Транспорт

Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top"Сигнальные гибкие дорожные конусы применяют для ограничения передвижения транспорта на дорожных участках, на которых выполняются дорожные работы или произошло ДТП.

Дополнительно сигнальные дорожные мягкие конусы можно использовать для обозначения парковочного места автомобиля, для запрета движения
во время проведения спортивных соревнований, городских мероприятий различного масштаба.

Также конус гибкий сигнальный для ограждения отлично подойдет для установки вдоль края дороги, что бы обеспечить видимость начала тротуара в ночное время. Высокий уровень видимости резиновых дорожных конусов достигается за счет его ярко-оранжевого цвета и двух светоотражающих полос нанесенных на поверхность конуса.

Телефон:
(096) 005-0643

Адрес:
ул. О. Ольжича, 29
Сайт:
www.konus.top

E-mail:
konus.top@ukr.net


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Автомагазини

Додати компанію

Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top" на карті Києва

Коментарі користувачів: Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Гибкие резиновые дорожные конусы "Konus.top", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати гибкие резиновые дорожные конусы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Konus.top, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.