Лежачие полицейские "Speedbump" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Лежачие полицейские "Speedbump", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Лежачие полицейские "Speedbump", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Лежачие полицейские "Speedbump"
Пошук:


Транспорт

Лежачие полицейские "Speedbump"В наше время с постоянным увеличением количества автомобилей стремительно растет интенсивность дорожного движения.

Соответственно возникает вопрос безопасности в близлежащих к дороге мест скопления людей, таких как:
- школы, детские сады, дома творчества, больници и поликлиники,
- парковки и стоянки, АЗС,
- парковых зоны, места активного отдыха.

И оптимальным разрешением данного вопроса является лежачий полицейский.

Лежачий полицейский это приспособление для принудительного снижения скорости автомобильного транспорта, искусственная дорожная неровность. Принцип работы устройства для принудительного снижения скорости состоит в том что бы создать эффект сильного сотрясения подвески автомобиля при пересечении лежачего полицейского на большой скорости. Производятся лежачие полицейские из резины высокого качества что обеспечивает прочность, надежность и долговечность на должном уровне.

Телефон:
(099) 649-5228, (068) 810-9220

Адрес:
ул. О. Ольжича, 29
Сайт:
www.speedbump.com.ua

E-mail:
speed_bump@ukr.net


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Автомагазини

Додати компанію

Лежачие полицейские "Speedbump" на карті Києва

Коментарі користувачів: Лежачие полицейские "Speedbump"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Лежачие полицейские "Speedbump", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати лежачие полицейские, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Speedbump, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.