Перекрытие "Терива" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Перекрытие "Терива", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Перекрытие "Терива", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Перекрытие "Терива"
Пошук:


Ремонт

Перекрытие "Терива"Сборно-монолитное перекрытие Терива (Teriva) от производителя. Производство, проектирование, монтаж.

Телефон:
(044) 568-0644

Адрес:
ул. Н. Ушакова, 8а
Сайт:
www.perekritie.com.ua

E-mail:
teriva@i.ua


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Перекрытие "Терива" на карті Києва


Перекрытие "Терива" на карті Києва


Коментарі користувачів: Перекрытие "Терива"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Перекрытие "Терива", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати продажа и монтаж перекрытий, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Терива, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.