Архитектурно строительный центр - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Архитектурно строительный центр, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Архитектурно строительный центр, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Архитектурно строительный центр
Пошук:


Ремонт

Архитектурно строительный центрВыполним комплексный ремонт квартиры под ключ, отделку помещений, материалы сами доставляем до места ремонта, поднимаем на этаж, осуществляем уборку квартиры и вывоз мусора. Разработаем дизайн-проект интерьера помещений.

Выезд специалиста на замер и консультации бесплатно. Предоставляем гарантийное обслуживание 12 месяцев.

Поможем экономно приобрести материалы, работы выполняем аккуратно без перерасхода материала, не надо тратить лишние деньги.

Наши услуги:
- Разработка проекта дома и строительство под ключ;
- Проектно-сметные и дизайнерские разработками (интерьера, экстерьера, ландшафта)
- Реставрация и декорирование;
- Предлагаем услуги по озеленению и благоустройству территории.

Телефон:
(050) 382-9424

Адрес:
ул. 18-я Садовая, 4
Сайт:
www.abcenter.com.ua

E-mail:
sales1@abcenter.com.ua


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Архитектурно строительный центр на карті Києва


Архитектурно строительный центр на карті Києва


Коментарі користувачів: Архитектурно строительный центрЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Архитектурно строительный центр, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонт квартир, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Архитектурно строительный центр, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.