Транспортная компания "Interton" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: оренда автомобілів Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Транспортная компания "Interton", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки оренда автомобілів або географічно спростити відбір (наприклад: оренда автомобілів, м. ). А якщо вам є що сказати про Транспортная компания "Interton", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати оренда автомобілів до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Оренда автомобілів в Києві » Транспортная компания "Interton"
Пошук:


Транспорт
Транспортная компания "Interton"Вы всю свою жизнь живёте в Украине, но ни разу не бывали в Киеве? Вы едете в другой город в деловую поездку, и ограничены по времени? Тогда предлагаем для вас удобное решение – компания Интертон - перевозка пассажиров легковым транспортом. У компании имеется собственный автопарк. Заказав услуги в Интертон, вы можете быть уверены, что квалифицированный водитель доставит вас в нужное место и в удобное для вас время.

Телефон:
(098) 888-8888, (098) 333-3333, (098) 555-5555

Адрес:
ул. И. Франко, 2, оф. 22
Сайт:
www.interton.kiev.ua

E-mail:
intertonkiev2017@gmail.com


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Оренда автомобілів

Служба "Просто Такси"

Мы предоставляем качественные услуги такси. В нашей компании работают только лучшие водители, способ...
Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Додати компанію

Транспортная компания "Interton" на карті Києва


Транспортная компания "Interton" на карті Києва


Коментарі користувачів: Транспортная компания "Interton"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Транспортная компания "Interton", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати аренда автомобилей с водителем, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Interton, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.