Транспортная компания "Interton" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: оренда автомобілів Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Транспортная компания "Interton", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки оренда автомобілів або географічно спростити відбір (наприклад: оренда автомобілів, м. ). А якщо вам є що сказати про Транспортная компания "Interton", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати оренда автомобілів до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Оренда автомобілів в Києві » Транспортная компания "Interton"
Пошук:


Транспорт
Транспортная компания "Interton"Вы всю свою жизнь живёте в Украине, но ни разу не бывали в Киеве? Вы едете в другой город в деловую поездку, и ограничены по времени? Тогда предлагаем для вас удобное решение – компания Интертон - перевозка пассажиров легковым транспортом. У компании имеется собственный автопарк. Заказав услуги в Интертон, вы можете быть уверены, что квалифицированный водитель доставит вас в нужное место и в удобное для вас время.

Телефон:
(098) 888-8888, (098) 333-3333, (098) 555-5555

Адрес:
ул. И. Франко, 2, оф. 22
Сайт:
www.interton.kiev.ua

E-mail:
intertonkiev2017@gmail.com


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Оренда автомобілів

Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Служба "Просто Такси"

Мы предоставляем качественные услуги такси. В нашей компании работают только лучшие водители, способ...
Додати компанію

Транспортная компания "Interton" на карті Києва


Транспортная компания "Interton" на карті Києва


Коментарі користувачів: Транспортная компания "Interton"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Транспортная компания "Interton", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати аренда автомобилей с водителем, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Interton, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.