Модельное агентство "Diamond Models" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: модельні агенції Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Модельное агентство "Diamond Models", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки модельні агенції або географічно спростити відбір (наприклад: модельні агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Модельное агентство "Diamond Models", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати модельні агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Модельні агенції в Києві » Модельное агентство "Diamond Models"
Пошук:


Працевлаштування

Модельное агентство "Diamond Models"Модельное агентство в Киеве Diamond models – создано профессионалами с опытом работы в сфере мирового моделинга. Это платформа для взлета молодых и талантливых людей, объединенных одной целью – нести красоту и свое творческое видение мира.

Наше агентство фокусируется на открытии уникальных лиц и развитии карьеры модели, которые могут задавать новые стандарты красоты на мировых подиумах, страницах глянцевых журналов и рекламных компаниях. Мы ставим задачу не только подготовить модель, которая обладает необходимыми внешними данными и профессионализмом для работы в модной индустрии, но также вдохновить ее на развитие своих сильных сторон, и стать еще более яркой, целеустремлённой и интересной личностью, которой есть чем поделиться с миром.

Телефон:
(073) 265-0520

Адрес:
ул. Терещенковская, 13
Сайт:
www.diammodels.com

E-mail:
info@diammodels.com


Метро поблизу:
Дворец спорта

Рубрики:
Модельні агенції

Додати компанію

Модельное агентство "Diamond Models" на карті Києва

Коментарі користувачів: Модельное агентство "Diamond Models"Відгук залишив: Олена
06 липня 2018 12:31 #

Найкраща модельна агенція!) Diamond models - це саме те що дало мені впевненості в собі, та в своїх рішеннях в подальшому житті. В цій школі працюють професіонали своєї справи! Всі вчителі з кожним уроком надають все більше, та дають массу цікавої та важливої інформації, яка потрібна кожному) Також хочу подякувати своєму менеджеру Аліні за підтримку) Та Директору школи – Анні Булгаковій. Diamond models – найкращі! Дякую Вам!

  • +3

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.