Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky"
Пошук:


Ремонт

Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky"Компания BalkonSky предлагает свои услуги, касающиеся ремонта балкона и лоджий. Профессионалы могут создать как французский балкон, так и прочие варианты конструкций.

Мастера работают одной бригадой, что даст вам возможность сэкономить на поисках разных специалистов. Качественные материалы поставляются прямо со склада фирмы, благодаря чему вам не придется ездить по магазинам.

К каждому клиенту будет подобран индивидуальный подход, поэтому все ваши пожелания и требования будут удовлетворены.

Система знижок:
При заказе комплексных работ скидка 10%


Телефон:
(063) 233-0515

Адрес:
ул. Е. Сверстюка, 19, оф. 316
Сайт:
www.balkon.kiev.ua

E-mail:
info@balkon.kiev.ua


Метро поблизу:
Левобережная

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky" на карті Києва

Коментарі користувачів: Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонт балкона в Киеве "BalkonSky", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонт балкона в киеве, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії BalkonSky, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.