Скупка битых авто - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Скупка битых авто, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Скупка битых авто, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Скупка битых авто
Пошук:


Послуги
Скупка битых автоАвтовыкуп подержанных машин возможна с выездом специалиста на место нахождения авто.

Наш профессионализм и достаточно большой опыт работы в сфере позволяют предлагать клиентам очень выгодные условия сотрудничества: максимальная оперативность; выгодные цены; отсутствие бумажной волокиты.

Купим у вас ваше неисправное авто быстро, сами эвакуируем его если не на ходу, выкупим авто битое, сгоревшее, гнилое, ржавое. Работаем по всей Украине 7 дней в неделю.

Телефон:
(098) 764-3241

Адрес:
ул. Горького, 11
Сайт:
www.avtoskypka.com.ua

E-mail:
vykup.avto.io.ua@gmail.com


Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого
Олимпийская
Дворец спорта

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Скупка битых авто на карті Києва


Скупка битых авто на карті Києва


Коментарі користувачів: Скупка битых автоЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Скупка битых авто, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати автовыкуп, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Скупка битых авто, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.