Компания "Sky Constraction" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Компания "Sky Constraction", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Компания "Sky Constraction", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Компания "Sky Constraction"
Пошук:


Ремонт

Компания "Sky Constraction"Наша компания занимается изготовлением монтажом и обслуживанием, сантехнических перегородок, писуарных перегородок, душевых кабин, туалетных кабин, стеклянных душевых кабин, стеклянных ограждающий конструкций таких как стеклянные перегородки, стеклянные входные и межкомнатные двери, стеклянные заборы, стеклянные декоративные полы и многое другое.

Телефон:
(097) 335-6805

Адрес:
ул. Бориспольская, 9
Сайт:
www.sky-c.com.ua

E-mail:
pocketpda@ukr.net


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Компания "Sky Constraction" на карті Києва


Компания "Sky Constraction" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Sky Constraction"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Sky Constraction", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати изготовление, монтаж стеклянных перегородок, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Sky Constraction, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.