Предприятие "Макроэкотехнологии" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Предприятие "Макроэкотехнологии", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Предприятие "Макроэкотехнологии", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Предприятие "Макроэкотехнологии"
Пошук:


Послуги

Предприятие "Макроэкотехнологии"Устранение протеканий ( в т.ч. при отрицательном давлении грунтовых вод). Гидроизоляция любой сложности, антикоррозионная защита. Работаем с 2004 года.

Телефон:
(044) 209-7251, (067) 402-8061

Адрес:
ул. Константиновская, 54, офис 4
Сайт:
www.met.kiev.ua

E-mail:
info@met.kiev.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Предприятие "Макроэкотехнологии" на карті Києва


Предприятие "Макроэкотехнологии" на карті Києва


Коментарі користувачів: Предприятие "Макроэкотехнологии"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Предприятие "Макроэкотехнологии", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати предприятие, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Макроэкотехнологии, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.