ООО "Полистиролбетон" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить ООО "Полистиролбетон", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про ООО "Полистиролбетон", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » ООО "Полистиролбетон"
Пошук:


Ремонт

ООО "Полистиролбетон"ООО "Полистиролбетон" - украинская компания-инноватор в сфере промышленного, жилого, торгового, спортивного строительства.

Основной деятельностью компании "Полистиролбетон", является устройство, заливка полистиролбетона при устройстве крыш, плоских кровель, облегченных перекрытий, устройство звукоизоляцию полов, полистиролбетонных стяжек, теплоизоляции кровель, крыш, утепление чердаков, подвалов, теплоизоляция промышленных холодильников.

Телефон:
(067) 405-7923

Адрес:
пер. Индустриальный, 23
Сайт:
www.ctpp.com.ua

E-mail:
yuliya_chalaya@i.ua


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

ООО "Полистиролбетон" на карті Києва


ООО "Полистиролбетон" на карті Києва


Коментарі користувачів: ООО "Полистиролбетон"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ООО "Полистиролбетон", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Полистиролбетон, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.