Рекрутинговое агенство "Exelect" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кадрові та рекрутингові агенції Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Рекрутинговое агенство "Exelect", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекрутинговое агенство "Exelect", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Рекрутинговое агенство "Exelect"
Пошук:


Працевлаштування

Рекрутинговое агенство "Exelect"Кадровое агентство занимается подбором эффективного персонала. Мы закрываем любую вакансию в кратчайшие сроки. Подберем сотрудника, который будет соответствовать Вашим требованиям. Гарантия на услугу - 3 месяца. Если сотрудник Вам не подойдет - мы найдем нового!

Телефон:
(067) 577-4470

Адрес:
ул. Щекавицкая, 42/48
Сайт:
www.exelect.com.ua

E-mail:
zayavka@exelect.com.ua


Метро поблизу:
Контрактовая площадь
Тараса Шевченко

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції

Додати компанію

Рекрутинговое агенство "Exelect" на карті Києва


Рекрутинговое агенство "Exelect" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекрутинговое агенство "Exelect"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекрутинговое агенство "Exelect", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекрутинговое агенство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Exelect, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.