Компания "Техкомплект Украина" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші магазини Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Компания "Техкомплект Украина", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші магазини або географічно спростити відбір (наприклад: Інші магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Техкомплект Украина", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Інші магазини в Києві » Компания "Техкомплект Украина"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Компания "Техкомплект Украина"Soler & Palau - вентиляторы и вентиляционные системы.

Компания Soler & Palau была создана в 1951 году, в г.. Барселона, Испания. За годы существования, инженеры Soler & Palau разработали около 10 000 моделей и зарегистрировали более 40 патентов. На сегодня производственные мощности компании находятся в 12 странах мира - Испании, Франции, Англии, Норвегии, Мексике, Бразилии, США, Китае, Сингапуре, Филиппинах, Малайзии, Таиланде и Индии, а продукция представлена в более чем 90 странах мира.

Под брендом S & P, компания Soler & Palau производит бытовые вентиляторы (напольные и настольные), бытовые вытяжные вентиляторы, канальные и другие вентиляторы, а также стационарные фены, сушки для рук и полотенец, обогреватели и другую климатическую технику.

Soler & Palau является единственной компанией в своем секторе, которая получила сертификат ISO-14001 по взаимодействию с окружающей средой. Основным приоритетом компании на сегодняшний день является забота об окружающей среде, поэтому в Soler & Palau уделяют особое внимание экологически чистым материалам и возможности повторного использования сырья.

Телефон:
(044) 590-2929

Адрес:
пр-т С. Бандеры, 16б
Сайт:
www.solerpalau.org.ua

E-mail:
info@tekhkomplekt.com


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Інші магазини

Додати компанію

Компания "Техкомплект Украина" на карті Києва


Компания "Техкомплект Украина" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Техкомплект Украина"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Техкомплект Украина", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Вентиляторы и вентиляционные системы, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Техкомплект Украина, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.