Интернет-магазин оптики "Glaza" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: оптика, окуляри Києва

Якщо вас цікавить Интернет-магазин оптики "Glaza", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки оптика, окуляри. А якщо вам є що сказати про Интернет-магазин оптики "Glaza", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати оптика, окуляри до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Оптика, окуляри в Києві » Интернет-магазин оптики "Glaza"
Пошук:


Медицина
Link.ua рекомендует:
Работа в интернет-магазине

Интернет-магазин оптики "Glaza"Оправы, очки, контактные линзы, солнцезащитные очки и другое.

Телефон:
‎(096) 055-3838, ‎(073) 055-3838, ‎(050) 055-3838

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.glaza.biz

E-mail:
glaza.biz@gmail.com


Рубрики:
Оптика, окуляри

Додати компанію


Коментарі користувачів: Интернет-магазин оптики "Glaza"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет-магазин оптики "Glaza", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет-магазин оптики, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Glaza, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.