Строительная компания "Евростиль-Сервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: металопластикові вікна Києва

Якщо вас цікавить Строительная компания "Евростиль-Сервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки металопластикові вікна. А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Евростиль-Сервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати металопластикові вікна до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Металопластикові вікна в Києві » Строительная компания "Евростиль-Сервис"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Евростиль-Сервис"До 2009 года основным видом деятельности было изготовление и установка металлопластиковых конструкций. После 2009 года предприятие вышло на рынок Украины с новым видом деятельности, таким как строительно-монтажные работы, капитальные и текущие ремонты помещений, фасадов зданий, ремонт тротуаров и прилегающих территорий.

Телефон:
(098) 966-4604,‬ (050) 334-7946‬

Адрес:
ул. Глебова, 7 (г. Борисполь)
Сайт:
www.es-s.com.ua

E-mail:
info@es-s.com.ua


Рубрики:
Металопластикові вікна
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Строительная компания "Евростиль-Сервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Евростиль-Сервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Евростиль-Сервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.