Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: меблеві магазини Києва на ВДНХ

Якщо вас цікавить Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua" , перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки меблеві магазини або географічно спростити відбір (наприклад: меблеві магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua" , напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати меблеві магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Меблеві магазини в Києві » Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua"Мебельный магазины - Matras.kiev.ua предлагают более 70 выставочных вариантов ортопедических матрасов и подушек, кроватей, комодов и тумб, которые вы можете протестировать перед приобретением. Наши шоу-румы находятся на ул. Е.Телиги 39г и ул. Мейтуса 4. Мы открыты для Вас даже в выходные дни.

Вы можете также заказать мебель на нашем сайте - Matras.kiev.ua, где для Вас собрана лучшая мебель от лучших производителей. Наши профессиональные консультанты помогут вам определиться с выбором ортопедического матраса или подушки. Мы постоянно проводим акции и делаем скидки для наших клиентов.

Телефон:
(044) 360-8877

Адрес:
ул. Композитора Мейтуса, 4
Сайт:
www.matras.kiev.ua

E-mail:
matraskievua@i.ua


Метро поблизу:
Выставочный центр

Рубрики:
Меблеві магазини

Додати компанію

Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua" на карті Києва


Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua" на карті Києва


Коментарі користувачів: Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Мебельный магазин "Matras.Kiev.Ua" , змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати мебельный магазин, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Matras.Kiev.Ua, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.