Ремонтная компания "SergAndCompany" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Ремонтная компания "SergAndCompany", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Ремонтная компания "SergAndCompany", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтная компания "SergAndCompany"
Пошук:


Ремонт

Ремонтная компания "SergAndCompany"Схема работы с нами:
- Оформление заявки;
- БЕСПЛАТНЫЙ выезд на замер нашего специалиста;
- Составление детальной сметы и заключение договора;
- Доставка материалов;
- Проведение ремонтных работ;
- Оплата вносится поэтапно, по факту выполненных работ;
- Сдача объекта заказчику;
- 3 года гарантии.

Система знижок:
постоянным клиентам скидки


Телефон:
(050) 643-5662

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.sergandcompany.com.ua

E-mail:
stroitel_2000@urk.net


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Ремонтная компания "SergAndCompany"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтная компания "SergAndCompany", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонт квартир в киеве, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SergAndCompany, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.