Полиграфия "CDprint" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Полиграфия "CDprint", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Полиграфия "CDprint", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Полиграфия "CDprint"
Пошук:


Послуги

Полиграфия "CDprint"Оперативная полиграфия - изготовление: визиток, открыток, бланков, листовок... В компании CDprint современное оборудование, а поэтому высокое качество черно-белой, цветной и широкоформатной печати. Кро ме этого предоставляем услуги создания блокнотов, авторефератов, брошюры, конверты, календари, наклейки, этикетки, книги и пр. Для Вас сканирование и ламинирование документов, биговка, разные способы переплета, каталоги и другое.

Телефон:
(044) 360-6181

Адрес:
ул. Михайловская, 17/2
Сайт:
www.cdprint.com.ua

E-mail:
cdprint.kiev@gmail.com


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Полиграфия "CDprint" на карті Києва

Коментарі користувачів: Полиграфия "CDprint"ip: 77.111.247.#
Відгук залишив: Butakhil
24 березня 2020 01:24 #

Заказывал большой объем листовок, сделали все быстро и качественно. Рекомендую!

  • -1
ip: 188.163.81.#
Відгук залишив: Влада Рыбкина
20 березня 2020 10:33 #

Выполняла тиражирование дисков и изготовление DJpack ов, сделали все очень быстро и качественно, очень довольна. Теперь буду всегда тут печататься. Всем рекомендую.

  • +2

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.