Компания "Европейский центр труда" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: працевлаштування за кордоном Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Компания "Европейский центр труда", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки працевлаштування за кордоном або географічно спростити відбір (наприклад: працевлаштування за кордоном, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Европейский центр труда", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати працевлаштування за кордоном до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Працевлаштування за кордоном в Києві » Компания "Европейский центр труда"
Пошук:


Працевлаштування
Компания "Европейский центр труда"Компания "Европейский центр труда" приглашает мужчин и женщин на работу в Чешскую Республику на рабочие специальности:
1) Водитель погрузчика;
2) Работник логистического склада;
3) Комплектовщики косметических средств;
4) Каменщик на строительство котеджей;
5) Столяр мебельного производства;
6) Повар;
7) Автомеханик на грузовые автомобили и бусы;
8) Автомаляр;
9) Работник холодного склада;
10) Работник отеля;
11) Работник прачечной;
12) Помощник пекаря;
13) Работник тепличного хозяйства.

Поиск вакансий осуществляется бесплатно, более детальную информацию вы можете увидеть на нашем сайте или позвонить нам по телефону.

Телефон:
(044) 333-8105, (067) 466-5424, (095) 288-6858

Адрес:
ул. Сечевых Стрельцов, 77
Сайт:
ecw.com.ua

E-mail:
info@ecw.com.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Працевлаштування за кордоном

Додати компанію

Компания "Европейский центр труда" на карті Києва


Компания "Европейский центр труда" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Европейский центр труда"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Европейский центр труда", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати трудоустройство за рубежом, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Европейский центр труда, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.