Клиника Израильской Стоматологии - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: стоматологія Києва на Черниговской

Якщо вас цікавить Клиника Израильской Стоматологии, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки стоматологія або географічно спростити відбір (наприклад: стоматологія, м. ). А якщо вам є що сказати про Клиника Израильской Стоматологии, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати стоматологія до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Стоматологія в Києві » Клиника Израильской Стоматологии
Пошук:


Медицина

Клиника Израильской СтоматологииКлиника Израильской Стоматологии – это, прежде всего, уникальная возможность получить безболезненное лечение по Израильским протоколам прямо в Киеве. Теперь вам не нужно ехать за качественной стоматологией за границу и платить заграничную цену.

Для лучшего обслуживания клиентов в нашей клиники воплощены все самые рациональные и проверенные достижения израильской стоматологии. Так качество, комфорт и надежность стали намного ближе и доступней к вам.

Наши главные принципы работы:
- Профессионализм. Мы собрали отличных специалистов, которые являются не только опытными докторами, но еще и умеют создать комфорт и дружескую атмосферу во время лечения.
- Высокий технический уровень. Все оборудование и материли которое используется для работы с клиентами, отвечает самым современным запросам стоматологии.
- Персональный подход. Мы стараемся найти общий язык со всеми клиентами, и процесс лечения становится максимально комфортным для каждого.
- Доступность. Мы стараемся предложить максимально подходящий план лечения для каждого пациента индивидуально в зависимости от пожелания и возможности пациента.

Телефон:
(093) 904-3621

Адрес:
ул. Шолом-Алейхема, 1
Сайт:
www.kic.com.ua

E-mail:
polo00@list.ru


Метро поблизу:
Черниговская

Рубрики:
Стоматологія

Европейский стоматологический центр

"Стоматология ЕСЦ" - это надёжная, престижная, профессиональная стоматологическая клиника в Киеве. ...
Стоматологическая клиника "Родинна Стоматологія"

«Родинна Стоматологія» это современная клиника, предоставляющая весь спектр стоматологических услуг ...
Стоматологическая клиника "ДентаСтиль"

Наши специалисты готовы предоставить полный спектр стоматологических услуг, используя все последние ...
Стоматологическая клиника "JazzDentClub"

Jazz Dent Club- стоматология нового поколения. Место где Вы будете в гармонии со своим здоровьем. На...
Додати компанію

Клиника Израильской Стоматологии на карті Києва


Клиника Израильской Стоматологии на карті Києва


Коментарі користувачів: Клиника Израильской СтоматологииЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Клиника Израильской Стоматологии, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати стоматологическая клиника, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Клиника Израильской Стоматологии, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.